(2016-01-05)

Kalėdinis karnavalas

Gruodžio 23 d. mokykloje tvyrojo šventinÄ— nuotaika. Šventes pasitinkant mokykloje vyko priešmokyklinÄ—s grupÄ—s vaikučių ir pradinių klasių mokinių karnavalas "KalÄ—dų senelio belaukiant". ŠventÄ—je dalyvavo tÄ—veliai, seneliai, mokytojai, vyresnių klasių mokiniai ir žinoma KalÄ—dų senelis. Mokiniai parodÄ— savo paruoštus vaidinimus, dainavo daineles, deklamavo eilÄ—rašÄius. Su KalÄ—dų seneliu ir tÄ—veliais žaidÄ— įvairius žaidimus, šoko ratelius.

Vyresniųjų klasių mokinių KalÄ—dinio karnavalo tema “Miško televizija”. “Žinių” metu sužinojome, kad dingo Senelio Girinio vežtos dovanos žvÄ—reliams. Jų ieškoti suskubo į miškÄ… gyventi emigravÄ™ triušis, varlÄ— ir karvÄ—. O dovanų dingimo istorijÄ… toliau narpliojo laidų “Miško kriminalai” ir “LapÄ—s pagalba” žurnalistai. NuotaikÄ… praskaidrino žvÄ—relių šokių projektas ir sveikinimų koncerto metu skambÄ—jusios dainos. “Valandoje su Lape” miško gyventojai belaukdami Senelio Girinio dalinosi KalÄ—dine nuotaika ir džiaugsmu.

Visi labai džiaugÄ—si, kad dingusios dovanos – saldieji miško grybukai - buvo rastos šeško buveinÄ—je. Dovanas miško gyventojams įteikÄ— miško fÄ—ja – mokyklos direktorÄ—.

"Miško Žinių" komanda