(2015-12-29)

Padėkos diena

AtÄ—jo didžiosios metų šventÄ—s. Virš  mÅ«sų skraido dÄ—kingumo angelas. Tai jo dÄ—ka į nuostabiÄ… PadÄ—kos dienÄ… mokyklos direktorÄ— A. VaicekauskienÄ—, Pakuonio seniÅ«nijos l.e.p. seniÅ«nÄ— N. AverkienÄ— sukvietÄ— visus  pagalbininkus, rÄ—mÄ—jus, savivaldybÄ—s merÄ…, skyrių vadovus, socialinius partnerius, mokinių tÄ—vus, buvusius mokinius ir visus aktyviai prisidedančius prie mokyklos ir seniÅ«nijos gerovÄ—s.

Mokykla labai dÄ—kinga už prsmingus patarimus, konsultacijas, moralinį palaikymÄ…, finansinÄ™ bei materialiÄ… pagalbÄ…. Visiems rÄ—mÄ—jams ir draugams esame dÄ—kingi, visų jų parama mums reikšminga ir brangi... Ypač dÄ—kojame šiems nuolatiniams mÅ«sų pagalbininkams: K. Grabauskui, Ž. Tercijonui, I. G. Kaminskams, J. Vilioniui, A. Bijaminui,                       A Vaicekauskui. Jie kiekvienais metais paremia mokyklÄ… materialiai ir moraliai.

Visus,  besirÅ«pinančius mÅ«sų mokyklos ir Pakuonio krašto gerove,  organizatoriai apdovanojo spalvingomis gÄ—lÄ—mis, kalÄ—diniais suvenyrais. O  mokiniai ir laisvalaikio salÄ—s meno mÄ—gÄ—jai (vad. R. ŽibienÄ—) linksmino dainomis, šokiais.

Gerumo angelas kalbÄ—jo Pakuonio parapijos klebono R. Pilypaičio lÅ«pomis. SkirstÄ—mÄ—s širdyse nešdamiesi šilumÄ… ir norÄ… daryti gerus darbus.

O. ZmejauskienÄ—