(2015-12-04)

Advento pradžios šventė

Adventas – laukimo, rimties, vilties ir susikaupimo metas prieš Šv. KalÄ—das.  Šis laikas skirtas JÄ—zaus Kristaus atÄ—jimui įprasminti. Advento  laikotarpiu žmonÄ—s kviečiami  labiau atsigręžti į esmines vertybes.  Advento laikas – keturios savaitÄ—s: kad galÄ—tume melstis, pasninkauti, atsiprašyti vieni kitų, daryti vieni kitiems gerus darbus  ir prasmingai sulaukti Kristaus gimtadienio.

SusikaupÄ™ ir nuoširdžiai Advento laikotarpį pradÄ—jo Pakuonio pagrindinÄ—s mokyklos bendruomenÄ—: svečias Kun Rimas Pilypaitis, mokytojai, mokiniai. Advento rytmetys prasidÄ—jo  giesmele  (mokytoja GiedrÄ— KavaliauskienÄ—), po to į mokinius kreipÄ—si tikybos mokytoja Lina SkurdelienÄ— . 1 klasÄ—s mokiniai deklamavo eilÄ—rašÄius. Kunigas Rimas  pasveikino mokinius su artÄ—jančiomis Šv. KalÄ—domis. 5 klasÄ—s mokiniai paaiškino kiekvienos iš keturių Advento žvakių prasmÄ™. UždegÄ—me pirmÄ…jÄ…  Å¾vakÄ—. JÄ… uždegti buvo pakviestas kunigas Rimas. Renginio pabaigoje  pakiliai nuteikÄ— mokinių  giesmelÄ— .

Tikybos mokytoja               Lina SkurdelienÄ—