(2015-11-24)

Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas

Lapkričio 23 dienÄ… mÅ«sų mokyklos jaunieji šauliai lankÄ—si Vilniuje, iškilmingame Lietuvos karių dienos minÄ—jime. Jaunieji šauliai stebÄ—jo rikiuotÄ™ Katedros aikštÄ—je ir karinį paradÄ… Gedimino prospekte, kuriame žygiavo Lietuvos kariai iš Sausumos, JÅ«rų pajÄ—gų ir Oro pajÄ—gų, Krašto apsaugos savanorių, kariÅ«nų iš Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos. Jaunieji šauliai klausÄ—si prezidentÄ—s Dalios GrybauskaitÄ—s ir Krašto apsaugos ministro Juozo Oleko sveikinimų.SusidomÄ—jÄ™ stebÄ—jo GarbÄ—s sargybos  kuopos karius, kurie atliko salves. SusitikÄ™ su Krašto apsaugos ministru Juozu Oleku, jaunieji šauliai teigÄ— ,kad  jaučia atsakomybÄ™ už savo šalį, pareigÄ… ir meilÄ™ tÄ—vynei. Ministras padÄ—kojo už dalyvavimÄ… minÄ—jime ir nusifotografavo su jaunaisiais šauliais.

Jaunųjų šaulių bÅ«relio vadovas KÄ™stutis Žilinskas