(2015-11-18)

Projektas "Gyvenkime draugiškai internetinėje erdvėje"

Mokykla įgyvendina projektÄ… „Gyvenkime draugiškai internetinÄ—je erdvÄ—je“, kurį finansuoja Lietuvos kultÅ«ros taryba ir Lietuvos Respublikos kultÅ«ros ministerija. Projekto metu siekiama mokyklos bendruomenÄ™ skatinti internetinÄ—je erdvÄ—je elgtis ir bendrauti etiškai ir pilietiškai.

Prienų psichologinÄ—s tarnybos psichologÄ— Inga AbramavičienÄ— 6 – 7 klasių mokiniams skaitÄ— paskaitÄ… „Socialinių tinklų įtaka ir pavojai vaiko raidai“.  Su vyresniaisiais mokiniais  tema „BÅ«k saugus internetinÄ—je erdvÄ—je“ diskutavo ir seminarÄ… vedÄ— ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dÄ—stytojas Saulius Matulevičius. Jų metu aptarta viešosios internetinÄ—s erdvÄ—s teikiama nauda ir trÅ«kumai, galimi pavojai, aiškintasi kaip mokiniai turÄ—tų elgtis socialiniuose tinkluose ir kokios galimos jų elgesio pasekmÄ—s.

Projekto vadovÄ— socialinÄ— pedagogÄ— Renata BingelienÄ—