(2015-11-11)

Rudeninė aplinkos tvarkymo akcija

Antradienį, lapkričio trečiÄ… dienÄ…, po trijų pamokų 5-10 klasių mokiniai, mokytojai ir mokyklos darbuotojai Ä—jo gražinti mokyklos teritorijos ir miestelio aplinkÄ…. 5 klasÄ—s mokiniai ir  viena 4 klasÄ—s mokinÄ— grÄ—bÄ— lapus aplink mokyklÄ…, 6-7 klasių mokiniai - prie kapinių, o 8-10 klasių mokiniai padÄ—dami klebonui R. Pilypaičiui palei bažnyčiÄ… ir bažnyčios parkelį.
Darbo metu mokiniai ne tik rado laiko gerai padirbÄ—ti, bet ir pailsÄ—ti, pasisupti ant parkelyje esančių supynių ir truputį paišdykauti.
Mokiniams su mielu noru padÄ—jo ir darbÄ… koordinavo mokyklos darbuotojai, mokytojai, direktorÄ— bei pavaduotojos.

MokinÄ—  KamilÄ— NavickaitÄ—