(2015-11-10)

Mokytojai tobulėja

Kartu su nuostabiu rudeniu atskubÄ—jo mokinių atostogos, kurių metu jie turi progÄ… pailsÄ—ti, išvykti į savo mÄ—gstamas vietoves, daugiau laiko praleisti prie televizoriaus, paskaityti knygas ir pagaliau ilgiau pamiegoti. O mokytojai tuo tarpu turi gerÄ… progÄ… kelti kvalifikacijÄ…, metodiniuose pasitarimuose diskutuoti įvairiais mokinių ugdymo(si) klausimais, ramiai susikaupus apmÄ…styti, kuo aš pradžiuginsiu sugrįžusius mokinius, kaip įdomiau pravesiu pamokÄ… ir kita.

Spalio 26 d. susirinkome į seminarÄ… „Rekomendacijos dÄ—l  poveikio priemonių taikymo netinkamai besielgiantiems mokiniams“, kurį vedÄ— Prienų PPT direktorÄ— A. VasiliauskienÄ—. Seminaro metu buvo demonstruojama  filmuota medžiaga ir komentuojama įvairios situacijos. Mokytojai pateikÄ— klausimų, diskutavo.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. MickienÄ—