(2015-10-12)

TARPTAUTINĖ  MOKYTOJŲ DIENA

TarptautinÄ—s Mokytojų dienos renginys Pakuonio pagrindinÄ—je mokykloje prasidÄ—jo ryte. Mokytojus pasitiko penktokai ir dešimtokai.

TrečiÄ… pamokÄ… mokiniams ir mokytojams vedÄ— 8 – 10 klasių mokiniai. Jie buvo labai išradingi ir pateikÄ— įdomių užduočių. Jaunieji mokytojai po pravestos pamokos buvo laimingi, bet  pavargÄ™. Jie suprato, kad mokytojo darbas yra sunkus.

Po trijų pamokų renginys persikėlė į mokyklos aktų salę. Mokyklos direktorė A. Vaicekauskienė ir seniūno pavaduotoja N. Averkienė pasveikino mokytojus su Tarptautine Mokytojų diena.

Dešimtokai mokytojus, mokyklos darbuotojus, svečius suskirstÄ— į keturias komandas ir prasidÄ—jo ,,Protų mÅ«šis“. Visus šventÄ—s dalyvius linksmino mergaičių vokalinis ansamblis ir 5 kl. mergaičių kolektyvas.

Komandos pasirodÄ— labai išradingai. NugalÄ—tojų nebuvo. Visi su gera nuotaika skirstÄ—mÄ—s namo.

Dešimtokai