(2015-10-07)

Mokytojų dienos minėjimas Prienų kultųros ir laisvalaikio centre

Kaip ir kasmet, visi rajono mokytojai buvo pakviesti į Prienų kultÅ«ros ir laisvalaikio centre vykusį renginį, skirtÄ… Mokytojo dienai paminÄ—ti. Jo metu už kÅ«rybiškÄ… pedagoginį darbÄ… ir aktyviÄ… metodinÄ™ veiklÄ… Prienų rajono savivaldybÄ—s mero A. Vaicekausko padÄ—kÄ… gavo biologijos vyr. mokytoja  S. KazlauskaitÄ—  ir Švietimo skyriaus vedÄ—jo R. Zailsko padÄ—kÄ… - lietuvių kalbos mokytoja M. KleizienÄ—. Už ilgametį ir kÅ«rybingÄ… darbÄ… mokykloje pradinių klasių vyr. mokytojai R. Milušauskienei buvo įteikta švietimo ir mokslo ministrÄ—s A. PitrÄ—nienÄ—s padÄ—ka. Pradinių klasių mokytojos D. BunevičienÄ—, G. KavaliauskienÄ— ir R. MilušauskienÄ— apdovanotos už darbÄ… jungtinÄ—se klasÄ—se.

Sveikiname ir džiaugiamės!

DirektorÄ—s pavaduotoja ugdymui J. KeturakienÄ—