(2015-10-07)

"Tavo žvilgsnis"

2014/2015 m. m. Respublikiniame vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“ vertimo iš rusų kalbos konkurse nugalÄ—tojais tapo keturi Pakuonio pagrindinÄ—s mokyklos mokiniai: Aušra SakalauskaitÄ—, DeimantÄ— StanevičiÅ«tÄ—, Gabija BaršytÄ—, KamilÄ— NavickaitÄ—.

RugsÄ—jo mÄ—n. pabaigoje, mokyklÄ… pasiekÄ— organizatorių laiškas su informacija, kad buvusi mÅ«sų mokyklos 8 klasÄ—s mokinÄ— Aušra SakalauskaitÄ— pakviesta  2015 m. spalio 23 – 26 d. vykti į VokietijÄ… (VeimarÄ… ir LeipcigÄ…).

Keliauti pakviesti tie, kurie ypač gerai atliko 2014/2015 m. metų darbus ir kurie jau keletÄ… metų sÄ—kmingai dalyvauja vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“. Aušra pateko į šÄ¯ nugalÄ—tojų sÄ…rašÄ…. Ji - vienintelÄ— iš Prienų rajono.

DžiaugiamÄ—s, kad Aušra laimÄ—jo besimokydama Pakuonio pagrindinÄ—je mokykloje. Linkime jai sÄ—kmÄ—s.

Audronė Vaicekauskienė, direktorė, rusų k. mokytoja