Rudenėlio šventė (2015-10-05)

Rudenėlio šventė

Gražų rugsÄ—jo 30- osios rytÄ… šventiniu paradu prasidÄ—jo RudenÄ—lio šventÄ—. Grojant maršui žygiavo vaikai nešini laistytuvÄ—liais, kibirÄ—liais pilnais grybų, puikiai dekoruotais skėčiais, papuoštais apsiaustais.

Visus šventÄ—s dalyvius pasveikino mokyklos direktorÄ— A. VaicekauskienÄ— ir palinkÄ—jo smagios ir gražios šventÄ—s. RudenÄ—lio šventÄ—je taip pat dalyvavo vaikučių tÄ—veliai bei seneliai.

Netrukus skambÄ—jo vandens lašelių melodija, po kurios mokytoja S.KazlauskaitÄ— pasakojo apie vandens reikšmÄ™ žmogui. Vaikams ir visiems dalyviams buvo pateikta įvairių klausimų apie vandenį.

Vaikai buvo supažindinti su grybais, išsiaiškinta kurie nuodingi, kaip su jais reikia elgtis. PasirodÄ— graži  musmirytÄ—. Ji verkÄ—, kad jos niekas nevalgo, bet Gabija jÄ… nuramino ir paaiškino, kad ji savo grožiu puošia miškelį, pieveles.

VÄ—liau vaikai žaidÄ— įvairius žaidimus, dainavo daineles, kurias paruošÄ— mokytojos: G. KavaliauskienÄ—, V. RačkienÄ—, R. EidukevičienÄ— bei ikimokyklinÄ—s grupÄ—s auklÄ—tojos.

Antroji šventÄ—s dalis buvo kÅ«rybinÄ—. Vaikai lauke gamino kilimus, kurie puošÄ— mokyklos aplinkÄ…. Mokyklos floristai, vadovaudami mokyt. R. MilušauskienÄ—s, kartu su kitais darbuotojais iš gyvų gÄ—lių pagamino puikius didelius paveikslus, kuriuos skyrÄ— visiems pedagogams- Mokytojo dienos proga.

Vyr. mokytoja R. MilušauskienÄ—