Seminaras mokytojams (2015-09-30)

Seminaras Mokytojams

Seminaras mokytojams

2015 m. rugsÄ—jo  24 d. mokykloje vyko seminaras „Mokymo ir mokymosi stiliai“. SeminarÄ… vedÄ— Prienų PPT  logopedÄ— metodininkÄ— G. DžiaugienÄ—. LektorÄ— kalbÄ—jo, kad gerų ugdymo rezultatų pasiekti padeda mokymo ir mokymosi stilių derinimas. Mokytojas turi nustatyti, kokie yra mokinių mokymosi stiliai, koks yra jo paties stilius, ar yra dermÄ—, ar siekiama bendrų tikslų, abipusių interesų. Taip pat mokÄ—, kaip pamokose mokiniams kurti užduotis pagal mokymosi stilius: kÄ… sukurti, kur ir kada taikyti, kaip sukurti.

Manau, kad mokytojams suteikė žinių, kaip geriau planuoti pamokos temas, pagal mokinių mokymosi stilius.

DirektorÄ—s pavad. ugd.                          A. MickienÄ—