"Kalbu trimis kalbomis ir tuo didžiuojuos" (2015-09-29)

"Kalbu trimis kalbomis ir tuo didžiuojuos"

RugsÄ—jo 25 d. vyko netradicinÄ— integruota pamoka "Kalbu trimis kalbomis ir tuo didžiuojuos".

Pamoką rusų, anglų ir lietuvių kalbomis vedė mokiniai S.Staseliūnaitė ir T. Stanevičius .

KlasÄ—s dalyvavo viktorinos ir mįslių konkursuose. 8 klasÄ—s merginos ir anglų kalbos mokytoja R.Markovskaja šoko rusų šokį " GrandinÄ—lÄ—" ir dainavo dainÄ… "Su vijÅ«nu vaikšÄiojau" rusų kalba. 4 klasÄ—s mokiniai dainavo angliškai, o 5-­kai Samanta ir Deividas dainavo solo anglų ir lietuvių kalbomis. EilÄ—raštis " 12 mÄ—nesių" buvo išraiškingai padeklamuotas 10 kl. mokinÄ—s K. NavickaitÄ—s. 6,7,10 kl. mokiniai piešÄ— plakatus,dirbo techniniais asistentais. Visi kartu sukÅ«rÄ— naudingÄ… edukacinÄ™ veiklÄ….

Nuotraukų galerija