Kelionė po Birštoną (2015-09-29)

Kelionė po Birštoną

Rudeniškai gražiÄ… rugsÄ—jo 18 d. visi pradinių klasių mokiniai išvykome į turistinį žygį. NutarÄ—me pasižvalgyti po Birštono miestÄ….

Mus pasitiko žydintis, puikiai sutvarkytas Birštono kurortas..Gerai pasportavome treniruoklių parke,  eidami  panemune, grožėjomÄ—s nuostabiomis sanatorijomis, išvydome banginukÄ…, kuris saugo upelį, svajonių suolelį, pamasažavome kojų padus eidami Kneipo taku. Po to kopÄ—me į Vytauto kalnÄ…, nuo kurio matÄ—si nuostabÅ«s Birštono vaizdai. Sužinojome apie kunigaikštį VytautÄ… ir kodÄ—l jis prie kalno žiÅ«ri į mus nugara.

Keliaudami bei grožėdamiesi gamta patyrÄ—me daug malonių įspÅ«džių ir vaikiškų akimirkų sÅ«puoklÄ—se.

Nuotraukų galerija                                                                                                                       Regina MilušauskienÄ—