Žurnalas „Reitingai“ (2015-05-15)

Žurnale „Reitingai 2015 m. geriausių mokyklų lyga: pradinės mokyklos, progimnazijos, gimnazijos, profesinės mokyklos, kolegijos, universitetai“ pirmą kartą pristatomas mokinių pasitenkinimo mokykla rodiklis.

Pagrindinių mokyklų tarpe pasitenkinimo mokykla reitinguose iš 378 mokyklų Pakuonio pagrindinė mokykla užima labai aukštą 15-19 vietą. Tai aukščiausia vieta iš visų rajono mokyklų.

Pasitenkinimas mokykla rodiklis tyrėjų suprantamas kaip gera psichologinė atmosfera, mokytojų ir mokinių santykiai, patyčių suvaldymas, geri akademiniai mokinių pasiekimai,  pagalba specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.

Direktorė Audronė Vaicekauskienė