Pirmokėlių apsilankymas bibliotekoje (2015-03-27)

Išmokę visas raideles mokyklos bibliotekoje apsilankė pirmokai. Jie panoro tapti pilnateisiais skaitytojais. Mažiesiems buvo paaiškinta, kur jie gali rasti vaikiškas knygeles ir kaip turi elgtis bibliotekoje.  Smagu, jog  visi mokinukai žinojo, kad bibliotekoje - skaitykloje negalima garsiai kalbėti, bėgioti, valgyti, trukdyti kitiems skaitytojams. Pirmokai pasižadėjo gražiai elgtis su knygelėmis, jas mylėti ir saugoti, kad grąžinant į biblioteką jos bųtų švarios ir tvarkingos. Pasiėmę po pirmąją knygelę ir pasigaminę po linksmąjį knygos žymeklį, mokiniai, gerai nusiteikę ir pažadėję tapti aktyviais skaitytojais,  paliko biblioteką.

Lauksime sugrįžtant!

Bibliotekininkė J. Keturakienė