Profesinis veiklinimas (2015-03-24)

Siekiant supažindinti su karjeros galimybėmis, skatinant priimti ir su asmeninio gyvenimo siekiais suderinti karjeros sprendimus, 8 klasės mokiniai kovo 20 d. vyko į Prienuose esantį AB „Swedbank“ ir Liepaloto kaime įsikųrusią UAB „G. Kleiza ir ko“ firmą.

„Manau, daug kas iš mųsų ėmė įsivaizduoti save įvairių profesijų darbuotojais, gal viršininkais, o gal valdytojais ir kiekvienas susimąstė, kuo jis norėtų bųti. Šios išvykos metu gavome nemažai informacijos, kuri tikiuosi mums padės gyvenime, tačiau galime daryti tik vieną išvadą - reikia MOKYTIS.“  Aušra Sakalauskaitė