Išvyka į muziejus (2015-03-05)

Kovo 4 d. 5-6 klasių mokiniai vyko į Vytauto Didžiojo Karo ir Maironio lietuvių literatųros muziejus.

Karo muziejuje mokiniai apžiųrėjo eksponatus nuo seniausių laikų iki šių dienų. Gidas uždavinėjo klausimus, mokiniai labai noriai į juos atsakė, atskleidė savo žinias.

Maironio lietuvių literatÅ«ros muziejuje vyko edukacinÄ— pamoka „Maironio gyvenimo ir kÅ«rybos takais“. Mokiniai, susipažino su pagrindiniais rašytojo gyvenimo ir kÅ«rybos faktais. SusiskirstÄ™ grupÄ—mis, mokiniai atsakinÄ—jo į klausimus, atliko užduotis. Po edukacinio užsiÄ—mimo gidÄ— aprodÄ— požemius.

Mokinius lydėjo istorijos mokytoja J. Kamarūnienė ir informacinių technologijų mokytoja V. Marčiulynaitė.