Mokymai (2015-02-27)

Vasario 23-ąją mokykloje prasidėjo mini mokymai ,,Vertinimas ugdant”, kuriuos veda kompetentingos lektorės – Simona Šernienė ir Reda Valančienė.

Šiuose mokymuose dalyvauja 10 mokyklos mokytojų komanda, turinti galimybę naujai pažvelgti į vertinimą ugdymo procese, susipažinti su naujais ugdymo ir vertinimo metodais, įsivertinti savo  taikomą vertinimo metodiką. Pagrindinė mokymų mintis: vertinimas – tiesiausias kelias siekiant išmokyti mokytis.

Mini mokymai organizuojami pagal projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plÄ—tra“ programÄ…. Numatyti dar du užsiÄ—mimai balandžio mÄ—nesį.