Rašėme Nacionalinį diktantą. (2015-02-22)

Vasario 21 dieną 11 valandą visoje Lietuvoje buvo rašomas Nacionalinis diktantas. Šeštadienio rytą į mųsų mokyklą pasitikrinti lietuvių kalbos žinių susirinko 12 mokinių ir 5 suaugusieji. Visiems rašantiems sveikinimo žodį tarė ir sėkmės palinkėjo mokyklos direktorė Audronė Vaicekauskienė.

Šiais metais buvo diktuojamas Lauros Sintijos ÄŒerniauskaitÄ—s tekstas „Pokalbis”. Manome, kad pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbÄ—ti ir rašyti taisyklingai, tikrai buvo pasiektas. AčiÅ« mokiniams ir miestelio gyventojams už parodytÄ… patriotiškumÄ…!

Konkurso koordinatorÄ— JÅ«ratÄ— KeturakienÄ—.