Atvira anglų kalbos pamoka (2015-02-06)

Vasario 5 d. mokykloje vyko atvira anglų kalbos pamoka - diskusija, dalyvo anglas Markas Poteris. Jis 9-10 klasių mokiniams pristatė temą „Jaunas žmogus. Įpročiai. Draugystė. Patyčios. Mandagumas“. Mokiniai atliko klausymo užduotis, kurias skaitė Markas Poteris, diskutavo apie patyčias po trumpametražio filmo peržiųros. Patyčių klausimas šiandieninėje visuomenėje yra labai aktualus, todėl reikia daug dėmesio skirti jų prevencijai. Mokiniai klausinėjo, kokie skirtumai tarp paauglių Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje, domėjosi mokytojų ir mokinių tarpusavio bendravimu, etiketu.

Anglų kalbos mokytoja Rita Markovskaja