Kuriame pasaką (2015-01-05)

Gruodžio 10 d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje įvyko 5–10 klasių mokinių kųrybos konkurso „Kuriame pasaką“ baigiamoji šventė, kurios metu buvo įteiktos padėkos konkurso dalyviams ir diplomai nugalėtojams. Konkurse dalyvavo dvi Pakuonio pagrindinės mokyklos mokinės. Enrika Naginevičiųtė (7kl.) už pasaką „Raktas“ buvo apdovanota padėkos raštu, o Rųta Sakalauskaitė (6 kl.) sukųrusi pasakas „Batų pašnekesiai vakare“ ir „Debesėlis ir Kobaltas“ tapo laureate bei pelnė „Ąžuolo“ progimnazijos pavaduotojos ugdymui V. Zdanienės simpatijos prizą. Mokines konsultavo lietuvių kalbos mokytoja Milda Kleizienė.