Seminaras „Efektyvus santykių kūrimas telkiant mokyklos bendruomenę“ (2014-11-21)

Mokyklos mokytojai ir aptarnaujantis personalas kartu mokėsi, kaip kurti gerus santykius mokykloje, kaip pozityviai bendrauti vieniems su kitais, su mokiniais. Kaip bendrauti su tais žmonėmis, kurie griauna organizacijos kultųrą, gerus santykius, apie mobingą (psichologinį smurtą) darbe. Sužinojome, kokie turėtume bųti darbuotojai, ko norėtume iš savo darbdavių.

SeminarÄ… vedÄ— Prienų PPT socialinÄ— pedagogÄ— ekspertÄ— DalÄ— Daiva GasparavičiÅ«tÄ—. Ji pateikÄ— įdomių praktinių pavyzdžių, o ir patys darbuotojai atliko testines užduotis, galÄ—jo save išsitirti.

Mokyklos darbuotojų nuomone, seminaras buvo įdomus ir  naudingas.

A. VaicekauskienÄ—