Lyderių laikas 2 (2014-11-06)

Mokinių rudens atostogų metu mokytojai neatostogavo, kaip daug kam atrodo, o daug dirbo. Kiekvieną dieną vyko įvairųs pasitarimai metodinėse grupėse, pokalbiai darbo grupėse, refleksijos, mokytojų tarybos posėdis apie mokyklos veiklos plačiojo įsivertinimo rezultatus.

Reikšmingiausias renginys – „Lyderių laikas 2“ Išlaužo pagrindinÄ—je mokykloje.

Dar pavasarį, kai Išlaužo pagrindinÄ—s mokyklos komanda mÅ«sų mokykloje pristatÄ— šÄ¯ projektÄ…, mes nutarÄ—me taip pat įsijungti į projekto veiklas. Mokytojai užsirašÄ— į 3 grupes, kuriose norÄ—tų dirbti: metodinių naujovių, asmeninio augimo ir bendradarbiavimo bei politinių sprendimų. Kartu su mumis politinių sprendimų grupÄ—je dirbo ir Prienų savivaldybÄ—s tarybos narys A. Vaicekauskas.

Išlaužo mokykla buvo parengusi stendus, pasakojo savo patirtį, kokiÄ… naudÄ… davÄ— dalyvavimas projekte mokytojams, mokiniams. Labai patiko vadovo konsultanto A. Juozaičio pranešimas, O. SaranienÄ—s komentarai. Klausydami džiaugÄ—mÄ—s, kad ir mes mokykloje daug panašių dalykų darome, mums nesvetimos buvo pasidalintosios lyderystÄ—s idÄ—jos. Dabar dar ir teoriškai buvo apibendrinta ir pagrįsta. Parsivežėme ir naujų idÄ—jų, supratome, koks svarbus kÅ«rybiško mokytojo lyderio vaidmuo klasÄ—je, mokykloje.