Integruotos pamokos (2014-09-29)

Šį mėnesį mokykloje organizuojama daug pamokų, renginių, išvykų, integruotų su mokyklos muziejaus veikla.

Vyksta istorijos,pasaulio pažinimo pamokos miestelyje, apylinkÄ—se ir Pakuonio pagrindinÄ—s mokyklos muziejuje. Šiuo metu čia veikia  ,,Piliuonos" dailÄ—s studijos tapybos paroda ,,Pakuonio kraštas drobÄ—se", kuri lankoma ir per dailÄ—s pamokas bei pertraukas. AiškinamÄ—s gyvenamosios vietovÄ—s praeities faktus ir jų atspindį šiandieniniame gyvenime.

Mokiniai lanko Pakuonio vietas, susijusias su žydų gyvenimu ir likimu. Minime Žydų  genocido dienÄ….

Norime žinoti ir apie knygnešių Antano ir Felicijos Bajoraičių gyvenimÄ… ir veiklÄ…. Jų šeimos namÄ… Pakuonyje nuolat aplankome.

Pamokos , integruotos į muziejaus veiklą, yra įdomesnės, faktus įsimename geriau..