Prienų rajono savivaldybė skelbia konkursą (2014-08-29)

Prienų rajono savivaldybė skelbia konkursą švietimo įstaigos vadovo – Prienų r. Pakuonio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms.

Konkurso paskelbimo data 2014 m. rugpjūčio 29 d.

Atranka vyks 2014 m. spalio 20 d.

Iki atrankos likus ne mažiau kaip 4 darbo dienoms, pagal komisijos pirmininko sudarytÄ… atrankos posÄ—džio darbotvarkÄ™ kiekvienam pretendentui bus praneštas individualus laikas atvykti į atrankÄ…, tiksli atrankos vieta ir numatoma trukmÄ—.

Išsami informacija pateikiama pagrindiniame skelbime interneto svetainÄ—je http://www.prienai.lt/go.php/lit/Prienu-rajono-savivaldybe-skelbia-konkursa-svietimo-istaigos-vadovo--Prienu-r-Pakuonio-pagrindines-mokyklos-direktoriaus-pareigoms/3307.

Administracijos direktorius

Algis Marcinkevičius