Skelbiama atranka (2014-08-14)

Prienų r.  Pakuonio pagrindinė mokykla, savivaldybės biudžetinė įstaiga, Sodų g. 36, LT-59317 Pakuonis, Prienų r. sav., mokyklos kodas – 190189523, skelbia atranką  ikimokyklinio ugdymo auklėtojo padėjėjo pareigoms eiti.

Privalo turÄ—ti vidurinį išslavinimÄ… ir teisÄ—s aktų nustatyta tvarka įgyti žinių higienos klausimais. Prieš pradedant dirbti, privalo bÅ«ti išklausÄ™s sveikatos žinių minimumo kursus, gavÄ™s sveikatos patikrinimo pažymÄ—jimÄ….

Darbo pobÅ«dis: padÄ—ti ikimokyklinio ugdymo pedagogui ugdyti vaikus nuo pusantrų metų iki penkerių/šešerių metų pagal ikimokyklinio ugdymo programÄ….

Aktyviai dalyvauti ugdomajame ir auklÄ—jamajame procese, pagal susitarimÄ… su grupÄ—s pedagogais. Vadovautis Ikimokyklinio ugdymo įstaigos higienos normomis ir taisyklÄ—mis, atsakyti už jam priskirtų patalpų sanitarinÄ™ higienos bÅ«klÄ™. Laikytis sanitarinių reikalavimų valant patalpas, plaunant žaislus, indus, aptarnaujant vaikus. Palaikyti švarÄ… ir tvarkÄ… savo darbo vietoje. AuklÄ—tojo padÄ—jÄ—ja asmeniškai atsakinga už grupÄ—s švarÄ…, vÄ—dinimÄ…, inventoriaus žymÄ—jimÄ…, teisingÄ… maisto produktų išdavimÄ… vaikams. PadÄ—ti priešmokyklinio ugdymo pedagogui priimti vaikÄ… į grupÄ™, išleisti į namus. Privalo saugoti ir stiprinti vaikų sveikatÄ…, garantuoti vaikų fizinį ir psichologinį saugumÄ… grupÄ—je, salÄ—je, mokyklos erdvÄ—se.

AuklÄ—tojo padÄ—jÄ—jas dirba vadovaudamasis Lietuvos Respublikos VyriausybÄ— nutarimais, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos teisÄ—s aktais, reglamentuojančiais ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymÄ….

Tarnybinio atlyginimo koeficiento dydis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro įsakymu patvirtintu Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokÄ—jimo tvarkos aprašu.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. prašymÄ… leisti dalyvauti atrankoje;

2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

3. išsilavinimÄ… patvirtinančio dokumento kopijÄ…;

4. gyvenimo aprašymÄ….

5. atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Pretendentas iki 2014 m. rugpjūčio 26 d. gali pateikti dokumentus asmeniškai, siųsti registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dienÄ… ir sutikrinti grąžinami pretendentui. Dokumentai priimami Pakuonio pagrindinÄ—s mokyklos raštinÄ—je, Sodų 36 Pakuonis Prienų r. sav. Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo informacijos paskelbimo, tai yra, nuo 2014-08-12 iki 2014-08- 26, kasdien nuo 8.00 iki 13.00 val.

Pretendentų atrankos bÅ«das – pokalbis. Pokalbis vyks 2014 m. rugpjūčio 28 d. Apie pokalbio laikÄ… kiekvienas pretendentas, atitinkantis reikalavimus, bus informuotas atskirai elektroniniu laišku.

Tel. pasiteiravimui 8 319 43392, el.p. mokykla@pakuonis.prienai.lm.lt. arba tel. 8 687 86391 el.p.  pavaduotoja@pakuonis.prienai.lm.lt