Pirmą kartą prie jūros. (2014-06-19)

Birželio 14-15 dienomis šešiolika mųsų mokyklos mokinių su anglų kalbos mokytoja R. Markovskaja, socialine pedagoge V. Jurkute ir IT mokytoja V. Marčiulynaite keliavo į pajųrį. Už šią išvyką dėkojame Mark and David Potter, Fran and David Room, Beccy Sylva, Viktor Želtov, Monašovų šeimoms.

Ši kelionÄ— buvo skirta mokiniams, kurie dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte “My native place in numbers”. Projekte savo jÄ—gas išbandÄ— ir 6 spec. poreikių mokiniai. KoordinatorÄ— R. Markovskaja surado rÄ—mÄ—jus, kurie ir suteikÄ— galimybÄ™  projekto dalyviams pirmÄ… kartÄ… pamatyti jÅ«rÄ…, aplankyti KlaipÄ—da ir PalangÄ…. Keli mokinių atsiliepimai:

“Man labai patiko prie jÅ«ros. Patiko gera kompanija” (DovilÄ—, 10 kl.).

“KlaipÄ—doje patiko stebÄ—ti laivus“ (Karolis, 9 kl.).

"Man labiausiai patiko prie jÅ«ros ir pabÄ—gioti smÄ—liu” (GintarÄ— 5kl.).

“Buvo smagu. Patiko bendri žaidimai ir filmo žiÅ«rÄ—jimas vakare” (Karolina, 9 kl.).