Integruota dalykų olimpiada, projektinė veikla (2014-06-08)

Birželio 4 d. - netradicinė diena mokykloje. Šią dieną vyko integruota dalykų olimpiada, projektinė veikla. Norėjome sudaryti  sąlygas gabesniesiems mokiniams pasitikrinti savo dalykines ir bendrąsias kompetencijas. Padėti kiekvienam įvairių gebėjimų mokiniui atskleisti savo individualias savybes, kompetencijas. Paskatinti mokinių motyvaciją, sudarant galimybes mokiniams aktyviau dalyvauti kųrybinėje, meninėje, sportinėje veikloje.

IntegruotÄ… veiklÄ… sudarÄ— 2 dalys: teorinÄ—s užduotys ir meninÄ—s, kÅ«rybinÄ—s, sportinÄ—s  krypties projektai. Ä®vairių dalykų užduotis atliko po tris 6 - 9 klasių mokinius. Užduotis rengÄ—, darbus tikrino mokytojos E. ÄŒeplinskienÄ—, M. KleizienÄ—, R. Markovskaja, I. PtašnikienÄ—, užduotis rikiavo,  balus skaičiavo mokytoja S. KazlauskaitÄ—. Kiti mokiniai kartu su mokytojomis V. Račkiene, V. Baroniene, kÅ«no kultÅ«ros studente, kuri atlieka praktikÄ… mÅ«sų mokykloje G. Eskyte rengÄ— projektus. KÅ«rybinių projektų tema - „JudrÅ«s, sveiki ir kÅ«rybiški“.  Keletas mokinių su technologijų mokytoju K. Grigoniu gamino nugalÄ—tojams medalius.

KÅ«rybinÄ— užduotis abejingų nepaliko. Visi dalyviai puikiai dainavo savos kÅ«rybos dainas, šoko šokius. Audringais aplodismentais sutikta ir palydÄ—ta šokių mokytoja GintarÄ—. Ji išraiškingai pademonstravo savo šokius, kuriuos šoka su Prienų krepšinio klubo šokÄ—jomis.  Iš kiekvienos klasÄ—s buvo išrinkti geriausiai pasirodžiusieji olimpiadoje. 6 kl. mokinių tarpe pirmÄ… vietÄ… laimÄ—jo T. Munikas, 7 kl. – Audrius Gudauskas, 8 kl. – A. ValčiukaitÄ—, 9 kl.- K. StanevičiÅ«tÄ—. Visi olimpiados dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais, o nugalÄ—tojai gavo ir padÄ—kas. Visų klasių mokiniai ir mokytojai dar buvo apdovanoti ir saldžiais prizais. AčiÅ« visiems gudruoliams, stropuoliams, kÅ«rybingiems, išradingiems, linksmiems mokiniams ir mokytojams.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui AudronÄ— VaicekauskienÄ—