Mokykloje paminėta pasaulinė diena be tabako su akcija „Gėlė vietoj cigaretės“ (2014-06-01)

2014 m. gegužės 31 d. pasaulis jau 25-ąjį kartą minėjo Pasaulinę dieną be tabako. Pagrindinis šios dienos tikslas yra apsaugoti dabartinę ir bųsimas kartas nuo tabako vartojimo sukeliamų sveikatos, socialinių, aplinkos ir ekonominių problemų bei priverstinio kvėpavimo tabako dųmais užterštu oru.

Šiai dienai paminėti 1- 2 klasės mokiniai rųkantiesiems išdalino pačių gamintas gėles, ragindami nerųkyti, 6 klasės mokiniai pertraukų metu dalino korteles ,,Nerųkau ir tuo didžiuojuosi!‘‘.

Soc. pedagogė Vesta Jurkutė