Mokinių dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų šventė „Pasidžiaukime kartu“ (2014-05-28)

Gegužės 26 d. dešimt mokyklos mokinių ir trys mokytojos dalyvavo Prienų kultųros ir laisvalaikio centre vykusioje rajoninių olimpiadų, konkursų nugalėtojų pagerbimo šventėje.

Parodytu LR Seimo narių, Prienų rajono savivaldybÄ—s, švietimo skyriaus, švietimo centro vadovų, šventÄ—s rÄ—mÄ—jų dÄ—mesiu, dainomis, gražiu ir linksmu spektakliu džiaugÄ—si rajoninÄ—s matematikos olimpiados I vietos laimÄ—toja  8 kl. mokinÄ— Aurelija ValčiukaitÄ—  bei jos mokytoja Irena PtašnikienÄ—, 6 klasÄ—s mokinys Tadas Munikas rajono 6-12 klasių mokinių ÄŒ. Kudabos vardo geografijos konkurse užėmÄ™s III vietÄ…, 9 klasÄ—s mokinÄ— Karolina StanevičiÅ«tÄ— tame pačiame konkurse užėmusi II vietÄ…, jų mokytoja Jadvyga KamarÅ«nienÄ—. Istorijos viktorinoje-konkurse ,,Protų mÅ«šis“, skirtame Lietuvos nepriklausomybÄ—s  atkÅ«rimo dienai paminÄ—ti, mokyklos komanda (R. MaceinaitÄ—, A. ValčiukaitÄ—, G. JagminaitÄ—, K. NavickaitÄ—, A. Kapočius) užėmÄ— III-Ä…jÄ… vietÄ…. 9 klasÄ—s mokinys Tomas Katinauskas istorijos olimpiados rajoniniame etape užėmÄ—  II vietÄ….  Juos viktorinai ir olimpiadai rengÄ— mokytoja Jadvyga KamarÅ«nienÄ—. Rusų kalbos 6-9 klasių rajoninÄ—je olimpiadoje net penki mokyklos mokiniai užėmÄ— prizines vietas.  6 kl. mokinių tarpe Enrika NaginevičiÅ«tÄ— užėmÄ— 2 vietÄ…, Tadas Munikas – 3 vietÄ…. 7 kl. mokinių tarpe Aušra SakalauskaitÄ— užėmÄ— 3 vietÄ…, o iš rajono 9 kl. mokinių – Karolina StanevičiÅ«tÄ— užėmÄ— 2 vietÄ…. Sanžaras Usonovas  užėmÄ— 1 vietÄ…. Jų mokytoja AudronÄ— VaicekauskienÄ—.

Džiaugiamės kartu su jais.

Nuotrauka iš kvitrina.com