LYTIÅ KUMO UGDYMAS (2014-05-12)

Gegužės 8 d. mokykloje 9 - 10 klasių mokiniams suorganizuota paskaita ,,Lytiškumo ugdymas“. Su mokiniais bendravo Vilkaviškio vyskupijos šeimos centro direktorė, edukologijos magistrė, lektorė Lina Braukylienė.

ŠiandieninÄ—je visuomenÄ—je, kurioje vyrauja seksualumo mados gairÄ—s, bÅ«ti paaugliu yra labai sunku: reikia susitvarkyti su savo hormonais ir užmegzti ryšius su priešinga lytimi, o dar tÄ—vų baimÄ— ir nepasiruošimas kalbÄ—tis su savo atžalomis intymiomis temomis.

Paskaitos ,,Lytiškumo ugdymas“ tikslas - padÄ—ti mokiniams suvokti fizinius ir emocinius pasikeitimus, įsisavinti tinkamus higienos įpročius, taip pat sužinoti, kokios yra lytiškai plintančios ligos ir kaip reikÄ—tų nuo jų apsisaugoti, kokie yra gimstamumo kontrolÄ—s metodai.

Soc. pedagogÄ— V. JurkutÄ—