,,Draugauk su knyga – 2014“ (2014-05-05)

Balandžio 23-30 dienomis mokyklos bibliotekoje vyko akcija ,,Draugauk su knyga – 2014“. Akcijos metu didžiausias dėmesys buvo skirtas lietuvių grožinės literatųros pradininkui Kristijonui Donelaičiui

Mokiniai žiÅ«rÄ—jo filmÄ… ir pristatymÄ… apie K. Donelaičio gyvenimÄ… ir kÅ«rybÄ…, klausÄ— garsinius ,,Metų“ skaitymus. KÅ«rybinÄ—se dirbtuvÄ—se, įsikÅ«rusiose mokyklos bibliotekoje, naudodami poemos ,,Metai“ ir pasakėčių fragmentus, mokiniai kÅ«rÄ— skirtukus ir lankstinukus. Kadangi tai buvo velykinis laikotarpis K. Donelaičio kÅ«ryba atgijo originaliomis iliustracijomis gaminant velykinius kiaušinius. Visi mokyklos mokiniai buvo pakviesti dalyvauti piešinių konkurse ,,Mano biblioteka“. Gražiausi piešiniai puoš mokyklos bibliotekÄ… visÄ… gegužės mÄ—nesį. Už bendradarbiavimÄ… bibliotekininkÄ— J. KeturakienÄ— dÄ—koja lietuvių kalbos mokytojoms E. ÄŒeplinskienei ir M. Kleizienei, pradinių klasių mokytojoms R. Milušauskienei, G. Kavaliauskienei ir D. Bunevičienei bei dailÄ—s mokytojui K. Grigoniui. AčiÅ« Jiems!

bibliotekininkÄ— J. KeturakienÄ—