Išvyka į Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centrą (2014-05-05)

Bųrelis mųsų mokinių ir muziejininkė O. Zmejauskienė neseniai lankėsi Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centre, kur vyko  jaunųjų kraštotyrininkų susibųrimas ,, Senoji lietuvių skulptųra, kryžiai ir koplytėlės". Mes pateikėme skaidres ,,Kryžiai ir koplytėlės Pakuonio apylinkėse". Medžiagą rinkome aplankydami visas sodybas ir kaimus, kur yra pastatyti kryžiai. Fotografavome, aiškinomės autorius, pastatymo istoriją, rėmėjus. Taip pat tyrinėjome ir visus kapinių  medinius paminklus bei senųjų ir naujų  metalinių paminklų stilių, formą, statymo laikmetį.

Mūsų darbas buvo pats didžiausias ir įvertintas labai gerai.

Antroje renginio dalyje mokiniai piešÄ— pasirinktas dievdirbių išdrožtas skulptÅ«ras. Buvo  surengta piešinių paroda.

O. ZmejauskienÄ—