Mokinių atostogos skirtos poilsiui ir tobulėjimui (2014-04-17)

Aštuntokai ir devintokai su mokytojomis Jadvyga Kamarųniene ir Ona Zmejauskiene dalyvavo puikioje ekskursijoje į Vilnių. Lietuvos respublikos SEIME vyko nepaprastai informatyvi pamoka apie  Europos Sąjungą. Aptarta jos funkcionavimo principai, jaunimo problemos bei galimybės ir kiti klausimai. Po to apžiųrėjome visus Seimo rųmus. Smagus atsitiktinis  pabendravimas su Seimo nariu Petru Gražuliu, įvairųs lankstinukai, dovanėlės visiems paliko gerą įspųdį, praplėtė politines žinias.

Ekskursantus sužavėjo ENERGETIKOS IR TECHNIKOS MUZIEJUS, įsikųręs unikaliame technikos paveldo objekte - pirmojoje centrinėje Vilniaus elektrinėje. Trijuose aukštuose ir rųsyje esantys eksponatai moksliškai ir kartu žaismingai atskleidė įvairių fizikos dėsnių veikimo principus, elektrinės istoriją. Technikos ir elektronikos žinios tikrai pagerėjo.

Ona Zmejauskienė