Sėkmingas eTwinning projekto pristatymas tarpautinėje konferencijoje Tauragėje (2014-04-13)

Balandžio 10 d. devintos klasės mokiniai K. Stanevičiųtė ir T. Katinauskas, IT mokytoja V. Marčiulynaitė ir anglų kalbos mokytoja R. Markovskaja tarptautinėje konferencijoje “My future in my hands” Tauragėje pristatė eTwinning projektą vykdomą Pakuonio pagrindinėje mokykloje “My native place in numbers”. Pristatymas buvo sėkmingas. Džiaugiamės, kad tarp 70 dalyvių, atvykusių iš įvairių Lietuvos gimnazijų ir progimnazijų bei Rusijos Federacijos buvome vieninteliai dalyviai iš pagrindinės mokyklos.

TauragÄ—s gimnazijÄ… remia miesto savivaldybÄ—. Ji skyrÄ— 1 mln litų mokyklos stadiono renovacijai. ÄŒia ypatingas dÄ—mesys skiriamas sportui. Ä®rengta laipiojimo sienelÄ— atitinkanti Europos standartus, kuriÄ… mums po konferencijos maloniai pasiÅ«lÄ— išbandyti kÅ«no kultÅ«ros mokytojai.

Džiaugiamės galimybe bendrauti anglų kalba, pamatyti gražiausias Lietuvos mokyklas.

Anglų kabos mokytoja Rita Markovskaja.