Netradicinių margučių paroda (2014-04-10)

Muziejuje visi gali pasigėrėti nuostabia mųsų mokytojos REGINOS EIDUKEVIČIENĖS netradicinių margučių paroda. Balti, graviruoti, apsukti įvairiais siųlais, puošti mezginėliais, gintarėliais, odos karpinėliais. stručių, žąsų kiaušiniai, virtę vazelėmis, indeliais papuošalams, gėlėmis ir t.t. Nuostabu. Įsižiųrėkite.

Su savo veltais bei kvilingo bųdu puoštais margučiais svečiuojasi PILIUONOS vidurinės mokyklos ketvirtokaii su mokytoja. Labai įdomi technika. Neregėti dalykai.

Kita parodos dalis - mokinių ir jų tėvų, senelių, kaimynų tradiciškai puošti velykiniai kiaušiniai. Jie - patys tikrieji margučiai.

Mokomės marginti, semiamės naujų idėjų ir laukiame šv. VELYKŲ.

O. Zmejauskienė