Mokyklinė rusų kalbos olimpiada (2014-04-10)

Balandžio 9 d. vyko mokyklinė rusų k. olimpiada. Dalyvavo šešiolika šeštos - devintos klasių mokinių. Savo rusų kalbos žinias, gebėjimus bei kompetencijas  pademonstravo 6 klasės (pirmieji rusų k. mokymosi metai) mokiniai: Gabija Barštytė,  Saulius Pužas, Kamilė Paužaitė, Deimantė Stanevičiųtė, Enrika Naginevičiųtė, Kamilė Urbaitė,  Airidas Šeškauskas, Tadas Munikas, 7 klasės (2 mokymo metai) mokiniai: Aušra Sakalauskaitė, Audrius Gudauskas, 8 klasės(3 m.m.) mokiniai: Aurelija Valčiukaitė, Kamilė Navickaitė, Rųta Maceinaitė, 9 klasės (4 m.m.) mokiniai: Karolina Stankevičiųtė, Tomas Katinauskas, Sanžar Usonov.

Geriausių rezultatų pasiekÄ— 6  klasÄ—s mokiniai: Enrika NaginevičiÅ«tÄ—, Tadas Munikas.  Šioje amžiaus grupÄ—je reikÄ—tų pažymÄ—ti Saulių Pužą, kuris pradÄ—damas mokytis rusų k. 6 kl. jau gerai suprato rusiškai, gebÄ—jo išversti sakinukus, žinojo daug žodžių. Mokytis jam padÄ—jo rusiška „geroji animacija“, žaidimai. Olimpiadoje jam šiek tiek prasčiau sekÄ—si rašyba, tačiau žodžiu jis moka puikiai. 7 kl. - Aušra SakalauskaitÄ—, Audrius Gudauskas, 8 klasÄ—s mokiniai: Aurelija ValčiukaitÄ—, RÅ«ta MaceinaitÄ—, 9 klasÄ—s mokiniai: Sanžar Usonov, Karolina StankevičiÅ«tÄ—.

Mokiniai, kurie pasiekė geriausių rezultatų dalyvaus rajoninėje rusų kalbos olimpiadoje.

DÄ—koju visiems dalyvavusiems ir sveikinu olimpiados nugalÄ—tojus.

Rusų k. mokytoja metodininkė Audronė Vaicekauskienė