„Veiksmo savaitė be patyčių“  (2014-04-06)

Kovo 24-27 d. vyko akcija ,,Veiksmo savaitė be patyčių“. Kiekvienos dienos užduotis buvo atlikti tai dienai paskirtą gerą darbą, o tos dienos spalva turėjo atsispindėti aprangos detalėse. Visos savaitės metu buvo nuveikta labai daug: klasės kųrė plakatus skirtus ,,Veiksmo savaitei be patyčių‘‘, veikė atsiprašymo paštas, mokiniai dalino ir visą dieną vaikščiojo pasipuošę iškarpytomis šypsenėlėmis, 1-4 klasės kųrė draugystės knygą, vyko filmo ,,Bjaurusis ančiukas‘‘ peržiųra ir diskusija.

Baigiamasis ,,Veiksmo savaitÄ— be patyčių‘‘ renginys vyko balandžio 4 d.  Jo metu 5-10 klasÄ—s pristatÄ— save bei kurtus plakatus, iš duotų žodžių kÅ«rÄ— ketureilį ar šÅ«kį, priešmokyklinio ugdymo grupÄ— atliko dainÄ… ,,Bars bars‘‘, 1-4 klasÄ—s pristatÄ— ir įteikÄ— mokyklos bibliotekai pačių sukurtÄ… ,,DraugystÄ—s knygÄ…‘‘, mokyklos ansamblis atliko dainas ,,Klasiokas‘‘ ir  ,,Suktinis‘‘. Renginio metu buvo vertinamas plakatas, klasÄ—s prisistatymas ir sukurtas ketureilis ar šÅ«kis. Komisijos nariai( direktorius J. Mikelionis, bibliotekos vedÄ—ja ir mokytoja J. KeturakienÄ—, soc.pedagogÄ— Vesta JurkutÄ—) išrinko INICIATYVIAUSIÄ„ KLASĘ. Ja tapo 6 klasÄ—! Didžiausi sveikinimai 6 klasei ir jos auklÄ—tojai V. Račkienei.

AčiÅ« 5 – 6 klasÄ—ms už papuoštÄ… salÄ™, muzikos mokytojai V.Račkienei už ansamblio pasirodymÄ…, 7 klasei už priešmokyklinio ugdymo grupÄ—je vestÄ… pamokÄ… bei pagalbÄ… visos savaitÄ—s metu, renginio vedÄ—jams A. Kapočiui bei I. Mickutei.

AčiÅ« visiem dalyvavusiems, JÅ«s patys šauniausi!

Džiugu, kad nebuvote abejingi ir prisidÄ—jote, atsidavÄ—te kÅ«rybinei veiklai. Svarbiausia, kad visi į savo širdis įsileistume didžiausias vertybes: tolerancijÄ…, supratingumÄ… bei meilÄ™ kitam.

Soc. pedagogÄ— Vesta JurkutÄ—