„Vaikų knyga – vaikams“ (2014-04-03)

Balandžio 2 dieną 1-4 klasių mokiniai sugužėjo į mokyklos bibliotekos organizuojamą renginį „Vaikų knyga – vaikams“, skirtą paminėti tarptautinei vaikų knygos dienai. Bibliotekininkė pristatė mokiniams pateiktis apie H.K. Anderseno gyvenimą ir jo kųrybą. O kiek kilo klausimų ir pastebėjimų! Aktyviausiai savo įspųdžiais dalinosi pirmokai ir antrokai. Rimčiausi ir vyriausi 4 klasės mokiniai, kryžiažodį sprendė labai atsakingai. Darbas vyko poromis, labiausiai pasisekė Emilijai B. ir Viktorijai G. Geriausiai su namų užduotimi susidorojo trečiokai. Jie išradingiausiai ir  spalvingiausiai užrašė savo mintis apie knygą. Iš jų padarėme knygų medį. Tačiau pati smagiausia užduotis buvo padaryti po vieną vaikų rašytojo vagonėlį. Paplušėti teko... Bet koks rezultatas! Per visą koridorių ilgas ilgas traukinukas rodo kelią į knygų namus.

Jųratė Keturakienė