Edukaciniai mokomųjų dalykų konkursai „Olympis 2014“ (2014-03-25)

Kviečiame 5-8 klasių mokinius ir jų mokytojus dalyvauti edukaciniuose mokomųjų dalykų konkursuose „Olympis 2014“ - www.Olympis.lt.

Vyks 9 mokomųjų dalykų konkursai: anglų kalbos, lietuvių kalbos, matematikos, fizikos, informacinių technologijų, chemijos, biologijos, geografijos ir istorijos.

Konkursų tikslas yra sudominti mokinius mokomaisiais dalykais. Tai nÄ—ra olimpiada, konkursuose yra įvairaus sudÄ—tingumo užduočių, todÄ—l juose gali dalyvauti visi mokiniai be išimties.

Konkursai „Olympis 2014“ vyks tris savaites nuo kovo 24 d. iki balandžio 11 d. interneto svetainÄ—je www.Olympis.lt, dalyvauti galima bet kuriuo patogiu metu. Atlikti konkurso užduotis mokiniai galÄ—s namuose.

Konkurso metu veiks karštoji pagalbos linija +370 672 89 325 ir  info@olympis.lt.

Vieno mokinio dalyvavimo mokestis viename konkurse – 6 Lt.

DetalesnÄ— informacija – www.Olympis.lt