Įdomios pamokos muziejuje (2014-03-25)

Mokyklos muziejininkė O. Zmejauskainė inicijavo įdomias pamokas 4 - 10 klasių mokiniams, pritaikytas pagal vaikų amžių ir patirtį.

Klausydami OnutÄ—s pasakojimo, apžiÅ«rÄ—dami didelÄ™ parodÄ…, apie Lester Podgorny - amerikietį mokyklos  draugÄ… ir rÄ—mÄ—jÄ…, kurio protÄ—viai kilÄ™ iš Pakuonio, mokiniai turÄ—jo atlikti užduotis apie jo gyvenimÄ…, šeimÄ… išsimokslinimÄ… ir kitÄ… veiklÄ….. Klausimus anglų kalba paruošÄ— mokytoja Rita Markovskaja.  Kitose pamokose mokiniai pateikÄ— jau anglų kalba parašytus atsakymus, rašinÄ—lius, kalbÄ—josi ta tema. Buvo sprendžiamos svarbios problemos:

KodÄ—l žmogui labai svarbi jo kilmÄ—, ryšys su protÄ—vių žeme?

Kodėl reikėtų mokytis užsienio kalbų?

KodÄ—l Lester Podgorny visa didelÄ— šeima labai siekia mokslo aukštumų? O kaip mes manome?

O. ZmejauskienÄ—