SVEIKINAME (2014-03-03)

9 klasės mokinį Tomą Katinauską istorijos olimpiados rajoniniame etape užėmusį II vietą (mokytoja J. Kamarųnienė).

8 klasės mokinę Aureliją Valčiukaitę matematikos olimpiados rajoniniame etape užėmusią I vietą, o 5 klasės mokinę Rųtą Sakalauskaitę apdovanotą Prienų ŠC direktorės padėka už sėkmingą dalyvavimą matematikos olimpiados rajoniniame etape (mokytoja I. Ptašnikienė).

6 klasės mokinį Tadą Muniką rajono 6-12 klasių mokinių Č. Kudabos vardo geografijos konkurse užėmusį III vietą, o 9 klasės mokinę Karoliną Stanevičiųtę užėmusią II vietą (mokytoja J. Kamarųnienė).