Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena (2014-02-16)

Lietuvos valstybės atkųrimo dienai paminėti mokykloje vyko 3x3 krepšinio varžybos. Jose varžėsi 7 berniukų ir 4 mergaičių komandos. Pirmąją vietą berniukų tarpe laimėjo 8 klasės vaikinai (Lukas Vainikevičius, Armandas Kapočius ir Naurius Sadauskas), II - ąją vietą - 9 klasės vaikinai (Tomas Katinauskas, Martynas Gudžinskas ir Karolis Pečiulaitis), III - ąją vietą antroji 9 klasės komanda ( Lukas Gudauskas, Edvinas Petrušis, Deividas Samuolis ir Sanžar Usonov).

Merginų tarpe I - ąją vietą užėmė 8 klasės merginos (Aurelija Valčiukaitė, Rųta Maceinaitė ir Gitana Jagminaitė), II - ąją - Dovilė Samuolytė, Laura Jotautaitė ir Karolina Stanevičiųtė, III - ąją - Gabrielė Šteinaitė, Akvilina Kapočiųtė ir Kamilė Urbaitė.

Komandas prizininkes diplomais apdovanojo mokyklos direktorius Jonas Mikelionis, tušinukais direktoriaus pavaduotoja ugdymui AudronÄ— VaicekauskienÄ—, o komandoms nugalÄ—tojoms taures įteikÄ— Prienų rajono savivaldybÄ—s kÅ«no kultÅ«ros ir sporto centro direktorius Audronis Deltuva.