Išvyka (2014-01-12)

Šeštos klasės auklėtoja ir mokiniai surengė prasmingą ekskursiją. Jie domėjosi mųsų rajono vakarine dalimi. Autobusiukas pasiekė Skriaudžių liaudies buities muziejų, tai tarsi mažosios Rumšiškės. Ne mažiau įdomus ir garsusis Kalendorių muziejus, išpuoselėtas jo įkųrėjo Pijaus Brazausko.

AplankÄ—me ir pramoninius objektus. Labai reta Lietuvoje įmonÄ— - vilnų karšykla. Vilna... NÄ— vienas mokinukas nebuvo matÄ™s gyvų avių... Keista. Užtai sužinojome visÄ… vilnos keliÄ… iki gražaus, plono siÅ«lo.

Gabijos BarštytÄ—s tÄ—tis pakvietÄ— aplankyti grikių ir kitų kruopų gamybos įmonÄ™ EKOFRISA netoli Šilavoto. Labai nustebino sudÄ—tingi įrengimai, visa įmantri gamybos technologija. Džiugu, kad vienÄ… fasavimo aparatÄ… sukÅ«rÄ— Gabijos tÄ—tis ir jo draugas pakuoniškis R. Maskvytis. Sužinojome, kad beveik visa produkcija iškeliauja į  Vokietija. Tai liudija, kad kokybÄ— yra labai gera.

Džiaugiamės, kad per pusę dienos galėjome tiek daug pamatyti ir sužinoti apie mūsų rajoną.

Ona ZmejauskienÄ—