Mažojo futbolo 5x5 varžybos (2013-12-15)

Gruodžio 12 d.  Prienų KKSC vyko  rajono mokinių mažojo futbolo 5x5 varžybos. Jose dalyvavo keturios berniukų komandos (Stakliškių vidurinė, Veiverių T. Žilinsko gimnazija, Balbieriškio ir Pakuonio pagrindinės mokyklos) ir trys mergaičių komandos (Stakliškių vidurinė, Veiverių T. Žilinsko gimnazija, Pakuonio pagrindinė mokyklos).

Varžybose puikiai pasirodÄ— merginų komanda. Ji, įveikusi visas komandas, užėmÄ— I vietÄ… ir sausio 17 d. Kazlų RÅ«doje rajonui atstovaus zoninÄ—se varžybose. KomandÄ… sudarÄ—: A. ValčiukaitÄ—, R. MaceinaitÄ—, G. JagminaitÄ—, S. ŠalnaitÄ—, V. VenclovaitÄ—, D. StanevičiÅ«tÄ—, J. FrolovaitÄ—, K. UrbaitÄ—.

Ne kÄ… prasčiau pasirodÄ— ir vaikinai užėmÄ™ II vietÄ…. Kamandai atstovavo: M. Šalčius, P. Banys, K. Urba, U. Sadauskas, A. Pocius, A. Gudauskas.

Komandas paruošÄ— kÅ«no kultÅ«ros mokytoja metodininkÄ— Kristina SukockytÄ—.