Kaimo mokyklų berniukų ir mergaičių kvadrato varžybos (2013-11-20)

Lapkričio 19 - 20 dienomis vyko Prienų rajono 5 - 6 klasių kaimo mokyklų berniukų ir mergaičių kvadrato varžybos, kurias organizavo ir vykdė Prienų rajono savivaldybės kųno kultųros ir sporto centras.

Pakuonio pagrindinÄ—s mokyklos berniukų komanda užėmÄ— II vietÄ…. KomandÄ… sudarÄ—: M. Šalčius, S. Sutkus, P. Banys, T. Munikas, A. Šeškauskas, A. Pocius (6 klasÄ—), V. StaseliÅ«nas (5 klasÄ—), D. Skrockis, P. Celiešius (4 klasÄ—).

Mergaičių komanda užėmÄ— IV vietÄ…. Komandas paruošÄ— kÅ«no kultÅ«ros mokytoja metodininkÄ— Kristina SukockytÄ—.

Lapkričio 13d. vykusiose 3-4 kl. kvadrato varžybose mokyklos komanda užėmė II vietą.

Sveikiname.