Integruota pamoka Birštono muziejuje. Karjeros ugdymas įmonėje „Birštono mineraliniai vandenys“. (2013-11-16)

Lapkričio 12 dieną Pakuonio pagrindinės mokyklos 5 ir 9 klasių mokiniai lydimi istorijos mokytojos J. Kamarųnienės,  anglų kalbos mokytojos R. Markovskajos  lankėsi Birštono muziejuje, kuriame jiems vyko integruota istorijos ir anglų kalbos pamoka apie Stasį Girėną (Stanislovą Girskį) ir Steponą Darių (Steponą Jucevičių – Darašių).

Ten moksleiviai klausÄ—si įdomių faktų apie lakÅ«nus: kaip klostÄ—si jų gyvenimas, kodÄ—l jie atsidÅ«rÄ— Amerikoje, kaip susipažino ir nusprendÄ— tuomet neįmanomÄ… skrydį padaryti įmanomu, pilotai pasiekÄ— rekordÄ… skrisdami 37 valandas be sustojimo, kad jie skyrÄ— savo skrydį naujai, mažai, neseniai gyvuojančiai Lietuvos valstybei. IšklausÄ™ pamokÄ… mokiniai muziejuje atsakinÄ—jo į su istorija susijusius klausimus anglų kalba. Apie parodÄ… papasakojo muziejaus darbuotojas Vytautas Kuzmickas.

Moksleiviai taip pat lankÄ—si įmonÄ—je „Birštono mineraliniai vandenys“, kur jiems vyr. technologÄ— Jolanta NaujakienÄ—  papasakojo apie mineralinio vandens kilmÄ™.

Karolina Stanevičiūtė