KARJEROS DIENA (2013-10-21)

Spalio 16 d. mokykloje vyko KARJEROS DIENA. Įdomiausia dienos dalis -  išvyka į UAB GKF.  Šiuo metu bendrovė yra viena iš didžiausių medienos apdirbimo įmonių Lietuvoje. Mokiniai susipažino su įmonės istorija, gamybos linijomis nuo rąstų rųšiavimo iki gaminių pakavimo ir ruošimo eksportui po visą pasaulį, sužinojo kokius reikalavimus įmonė kelia darbuotojams, kur reikia mokytis norint įsidarbinti. Išvyką pratęsė užsukdami į mažesnę įmonę ,,Pakuonio šrotas", susipažino su vykdoma veikla, automechaniko profesija. Karjeros dienos metu visi norintys turėjo progą pasikonsultuoti dėl profesijos pasirinkimo.