Svečiai iš Prancūzijos (2011-05-16)

Mokykloje 24 mokiniai ir 3 mokytojai iš Prancųzijos

2011 m. gegužės 15 d. mokykloje lankÄ—si svečiai iš  „Collège Prive Montesquieu – Sainte Marie“, Le Havre, kurioje mÅ«sų delegacija pabuvojo projekto ketvirtajame šalių susitikime. PrancÅ«zus supažindinome su Pakuonio miesteliu, mokyklos priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo klasÄ—mis  bei kabinetais ir  papasakojome apie ugdymosi, sportinius ir kitus pasiekimus, parodÄ—me muziejų, bibliotekÄ…, skaityklÄ…, o aktų salÄ—je įteikÄ—me suvenyrus ir pažaidÄ—me. Išvykdami svečiai dÄ—kojo už nuoširdų ir turiningÄ… priÄ—mimÄ…, o pasibaigus projektui norÄ—tų, kad draugystÄ— ir bendravimas tÄ™stųsi.